Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.05.2017

Kamerka z laptopa zweryfikuje cię w banku
Alior Bank wprowadza możliwość zdalnej weryfikacji tożsamości klienta podczas zakładania przez niego konta bankowego.

Marketing, Aktualności • 27.05.2017

Pracownicy domowi IBM jednak wracają do biur
IBM jest liderem w organizacji pracy polegającej na tym, że pracownicy świadczą pracę w sposób zdalny przebywając we własnych domach zamiast przychodzić do biura.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 24.05.2017

Skaner tęczówki oka można oszukać
Udowodnili to niemieccy hakerzy z grupy CCC (Chaos Computer Club), którym udało się uzyskać dostęp do flagowego telefonu S8 Samsunga za pomocą triku.

Marketing, Aktualności • 23.05.2017

Polaków e-zakupy za granicą
Interesujące badanie preferencji konsumenckich Barometer E-shopper przeprowadzone zostało wśród europejskich internautów przez TNS Kantar dla DPDgroup.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 23.05.2017

Microsoft zwlekał z łatką dla Windows XP
Ostatni globalny cyberatak wpędził giganta z Redmont w nie lada problemy. Jak donosi Financial Times, gdyby Microsoft wypuścił łatkę dla Windows XP odpowiednio wcześniej, a nie dopiero w dniu ataku, wirus WannaCry nie wyrządziłby tylu szkód na urządzeniach wciąż pracujących pod kontrolą tego przestarzałego już systemu operacyjnego. Szacuje się, że z powodu opóźnienia w udostępnieniu łatki ucierpiało 200-300 tysięcy komputerów.

Marketing, Aktualności • 19.05.2017

Reklamy nie są takie złe
O tym starają się przekonać internautów reklamodawcy, blokując dostęp do informacji na stronach internetowych użytkownikom adblockerów i zachęcając ich w ten sposób do odblokowania reklam.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.05.2017

Ostrzeżenia po cyberataku: nikt nie jest bezpieczny
Jeszcze nie opadł kurz po potężnym cyberataku przeprowadzonym tydzień temu, który bezpośrednio dotknął 200 tys. podmiotów w co najmniej 150 krajach, a już eksperci wieszczą kolejne możliwe zagrożenia.

Prawo, Aktualności • 19.05.2017

Zwrot pieniędzy z zachowaniem towaru?
Nowa polityka Amazona - klient może otrzymać zwrot wydanych nań pieniędzy bez konieczności zwrotu samego towaru! O co dokładnie chodzi?

Aktualności, Prawo • 16.05.2017

Zbliża się koniec roamingu w UE?
Na dzień 15 czerwca br. Komisja Europejska zapowiedziała koniec roamingu dla operatorów telefonii komórkowej. Zgodnie z wytycznymi wszyscy mieszkańcy Unii mają płacić na jej terenie tak samo, a nie tylko przebywając w swoim kraju, według zasady: „roam like at home”.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 16.05.2017

Dokumenty przez komórkę
Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło od 11 maja br. pilotażowy program „mDokumentów” w czterech miastach Polski. Mieszkańcy Łodzi, Ełku, Koszalina i Nowego Wiśnicza mogą już skorzystać z rozwiązania polegającego na zastąpieniu papierowych dokumentów tożsamości telefonem komórkowym.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno