Bezpieczeństwo, Aktualności • 20.12.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: workwolf.pl
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Jak donosi gazeta The New York Times, Facebook przekazywał dane swoich użytkowników do ponad 150 firm, w tym do Apple, Amazon, Yahoo, Microsoft, Netflix czy Spotify. Ma to wynikać z wewnętrznej dokumentacji portalu, który nie zaprzecza i stara się wytłumaczyć tę sytuację.
Dziennik „New York Times” poinformował, że w rękach hakerów znalazła się poufna korespondencja takich organizacji jak m.in. Unia Europejska i ONZ, jak i wielu światowych ministerstw. Cyberprzestępcy przechwycili dokumenty z ostatnich kilku lat.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.12.2018

Co rodzice powinni wiedzieć o Musical.ly?
Musical.ly to darmowa aplikacja społecznościowa, która pozwala użytkownikom (nazywanym „musers”) tworzyć 15-sekundowe filmy wideo z muzyczną ścieżką dźwiękową.
Jak wynika z raportu „Płatności cyfrowe 2018”, Polacy przy zakupach offline (stacjonarnych) najczęściej korzystają z gotówki (70%). Na kolejnych miejscach są płatności kartą zbliżeniową oraz kartą płatniczą wymagającą włożenia do terminala.
Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Dla rodziców jest to czas, by zastanowić się nad życzeniami swoich pociech kierowanymi do Św. Mikołaja.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.12.2018

Przestępcy uwzięli się na Morele.net
Grupa Morele, poinformowała o wycieku danych osobowych jej użytkowników. Firma zachęca ich, do zmiany haseł. Co ciekawe, o wycieku danych serwis Niebezpiecznik.pl informował już miesiąc temu!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.12.2018

Oto lista najłatwiejszych do rozszyfrowania haseł!
Pomimo szerokiego nagłaśniania przypadków włamań hakerskich, w dalszym ciągu internauci nie robią zbyt wiele, aby temu przeciwdziałać. Potwierdzeniem tego jest raport opublikowany przez specjalistów z firmy SplashData.
W sobotę 15 grudnia br. weszły w życie nowe przepisy w związku ze wzmocnieniem nadzoru nad rynkiem finansowym oraz ochrony inwestorów na tym rynku. Prezes UOKiK zyskał uprawnienia do nałożenia kary finansowej na osobę z kadry zarządzającej przedsiębiorstwem.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.12.2018

Fani YouTube hakują drukarki sieciowe
Drukarki sieciowe są urządzeniami na tyle niepewnymi, że stwarzają możliwość nieautoryzowanego wysłania – za ich pomocą – wiadomości jednocześnie do wielu tysięcy adresatów, inaczej całkowicie niedostępnych.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno