Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.07.2017

Poważny wyciek danych osobowych!
Jak bardzo ryzykujemy przesyłając skan swojego dowodu osobistego lub prawa jazdy już nie raz informowaliśmy. Wpadka serwisu docer.pl jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Aktualności, Marketing • 28.07.2017

Wrzuta.pl znika z sieci
10 lat temu wydawało się, że serwis Wrzuta.pl to „mały” konkurent Youtube.com. Dziś serwis jest używany przez nielicznych. 31 sierpnia 2017 r. Wrzuta.pl zniknie z sieci!

Marketing, Aktualności • 28.07.2017

Google rezygnuje z ważnej funkcji w swojej wyszukiwarce
Google po siedmiu latach rezygnuje z dynamicznego wyświetlania wyników. Dlaczego?
Ministerstwo Finansów ostrzega - nie można stosować procedury VAT-marży do sprzedaży nowych towarów. Tymczasem, jak wskazano w środowym komunikacie MF, ten sposób naliczania podatku jest powszechny w handlu internetowym.

Aktualności, Marketing • 27.07.2017

Co dwudziesty bilet kolejowy kupowany jest przez Internet
Korzystasz z aplikacji mobilnej PKP? Kupujesz bilety przez Internet? Jesteś w zdecydowanej mniejszości!
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta uruchomił stronę polubowne.uokik.gov.pl za pośrednictwem której informuje o tym, jak można rozwiązać spór z przedsiębiorcą poza sądem.
Nie gasną kontrowersje wokół reformy sądownictwa w Polsce. Okazuje się, że podpisana ustawa o ustroju sądów powszechnych dotyka specjalistów branży technologicznej.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 26.07.2017

Nowe oszustwo na Facebooku!
Jeżeli dzisiaj za pośrednictwem facebookowego czata otrzymasz informację o swoich zdjęciach możesz być pewny, że to próba oszustwa!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 26.07.2017

Nagrania telefonicznych umów sprzedażowych pod lupą UOKiK
UOKiK sprawdził, czy operatorzy telekomunikacyjni udostępniają konsumentom nagrania telefonicznych rozmów sprzedażowych, w trakcie których ustalane są warunki nowej umowy.
Jak zmieni się rynek pracy za 10 lat? Jakie umiejętności powinien posiadać pracownik przyszłości? Sprawdź wnioski co na ten temat mówią eksperci.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno