Amerykański Federalny Urząd Śledczy sugeruje amerykańskim firmom, by zaprzestały korzystania z antywirusowego oprogramowania Kaspersky Lab.
Należy pamiętać, iż nie zawsze taka transakcja będzie neutralna w sferze podatkowej, mimo że nie będzie ona dokonywana w ramach działalności gospodarczej. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży będą stanowiły dochód.

Marketing, Aktualności • 21.08.2017

Alibaba dogania Amazona
Gigant z chińskiego rynku, Alibaba Group Holding depcze po piętach amerykańskiemu Amazonowi.
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej zawsze wiąże się z określonym ryzykiem. Na skutek błędnych decyzji biznesowych lub też nieuczciwego działania nierzetelnych kontrahentów, przedsiębiorca może stracić znaczną część swojego majątku, a w najgorszym przypadku, wszystko.
Jak wynika z badania Central & Eastern Europe Developer Landscape 2017, przeprowadzonego przez Stack Overflow na zlecenie infoShare, aż jedną czwartą całej społeczności informatyków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej stanowią Polacy. Najwięcej z nich mieszka w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Wynika z tego, że nasz kraj dzięki fachowym zasobom kapitału ludzkiego jest atrakcyjną lokalizacją dla rozwoju inwestycji z branży IT.

Marketing, Aktualności • 18.08.2017

Wysoka pozycja w Google to nie atut, a konieczność!
Polski rynek e-commerce jest na piątym miejscu w Europie pod względem szybkości rozwoju. Rosnąca konkurencja oznacza potrzebę usprawnienia operacji marketingowych i działań umożliwiających pojawienie się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Aktualności, Aktualności • 17.08.2017

Nowa strona internetowa eBay zawalczy o polskiego klienta
Znany na całym świecie portal aukcyjny eBay zaprezentował nowa odsłonę swojej strony internetowej. Z założenia ma ona być lepiej dopasowana do określonego użytkownika. Do tej pory ta „inteligentna” wersja serwisu była dostępna wyłącznie na wybranych zachodnich rynkach. eBay postanowił jednak wprowadzić ją również na polski rynek.

Aktualności, Aktualności • 17.08.2017

Amazon proponuje dostawę towaru w… dwie minuty
Amazon właśnie uruchomił usługę, dzięki której jego klienci mogą odebrać paczkę już po dwóch minutach od złożenia zamówienia przez Internet. Usługa nazwana „Instant Pickup” to szybka metoda dostarczania zamówień do firmowych paczkomatów.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.08.2017

Czy to Ty na tym zdjęciu? - kolejne oszustwo na Facebooku
Uwaga na wiadomości od znajomego namawiające do zobaczenia rzekomo własnego zdjęcia! Ta wiadomość to podstęp mający przekierować nas na niebezpieczną stronę i wyłudzić pieniądze!

Marketing, Aktualności • 16.08.2017

Od czego zależy ruch w sklepie internetowym?
Źródła wejść na stronę internetową sklepu stanowią szeroki wachlarz. Najczęstszą drogą prowadzącą do e-sklepu jest wyszukiwarka internetowa. Znaczny udział mają również tzw. wejścia bezpośrednie oraz kanały social media typu Facebook czy Instagram. W katalogu źródeł ruchu w sklepie można wspomnieć również o kampaniach mailowych i display.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno