Aktualności, Marketing • 05.09.2017

Mniejsze przychody e-sklepów z Allegro
Niemal połowa sklepów internetowych oprócz kanałów własnych prowadzi również sprzedaż na Allegro. Jednak przez zmiany w polityce tego portalu sprzedawcy sprzedają mniej.

Marketing, Aktualności • 05.09.2017

Najbardziej dochodowa aplikacja mobilna na smartfon
Najnowsze wyniki finansowe pewnej aplikacji mobilnej pokazują, iż na samotności wciąż można zarobić...

Bezpieczeństwo, Aktualności • 05.09.2017

Kolejny podmiot wpisany na listę ostrzeżeń KNF
Komisja Nadzoru Finansowego informuje o kolejnym podejrzanym podmiocie.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 04.09.2017

DuckDuckGo niemal podwoiła swoją popularność w ubiegłym roku
Jak wynika z najnowszych statystyk, wyszukiwarka DuckDuckGo niemal podwoiła swoją popularność w ubiegłym roku i obecnie zajmuję pozycję nr 400 na liście najbardziej popularnych stron na świecie. Jaki jest powód rosnącej popularności wyszukiwarki?
Osoby korzystające z serwisu szukając możliwości zatrudnienia bardzo często korzystają z narzędzi udostępnionych przez serwis i wysyłają CV do potencjalnych pracodawców. Bardzo często jednak, pracodawcy oprócz CV otrzymują także złośliwego wirusa!
Jak podaje Ministerstwo Cyfryzacji blisko 24 miliony Polaków może potwierdzić swój Profil Zaufany (eGO) bez konieczności składania wizyty w urzędzie.

Prawo, Aktualności • 04.09.2017

Awaria terminala płatniczego przy braku gotówki
Co robić jeśli w czasie dokonywania płatności dojdzie do awarii terminala płatniczego? Jak wtedy wygląda sytuacja prawna kupującego?
Przeciwko firmie Wirtualna Polska Holding toczy się w tej chwili kilkadziesiąt postępowań sądowych z zakresu ochrony dóbr osobistych. W ciągu minionego 2,5 roku spółka wypłaciła 730 tys. zł odszkodowań, z czego tylko w ostatnim półroczu 112 tys. zł. Rezerwa na sprawy sądowa została przez firmę podwyższona do kwoty 1,57 mln zł.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 01.09.2017

Kolejny podejrzany sklep be-wild.pl
Wpłynęło do nas kolejne zgłoszenie związane z podejrzanym sklepem internetowym.
W Polsce jesienią br. ruszy pilotażowy program testowania rozwiązania umożliwiającego przyjmowanie płatności zbliżeniowych smartfonem.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno