Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.12.2017

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: domowysprzet.pl
Tym razem sprawdzamy sklep domowysprzet.pl Zgłoszenie na temat tego sklepu otrzymaliśmy od naszego czytelnika.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.12.2017

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: kupilem.eu
Otrzymujemy sporo zgłoszeń z prośbą o weryfikację legalności sklepów internetowych. Tym razem sprawdzamy sklep kupilem.eu

Prawo, Aktualności • 27.12.2017

Pozwy przeciwko Apple za spowalnianie smartfonów
Apple było od dawna podejrzewane o to, że celowo spowalnia działanie starszych modeli swoich urządzeń. Potentat długo temu zaprzeczał, aż do chwili gdy firma Primate Labs, która stworzyła aplikację mierzącą wydajność iPhone’ów, ujawniła swoją analizę.
Komisja Nadzoru Finansowego ma zostać wyposażona w nowe uprawnienia, które umożliwią jej walkę z nielegalną działalnością finansową obecną w sieci.

Marketing, Aktualności • 27.12.2017

Sprzedaj nietrafiony prezent na Allegro.pl!
Od dnia dzisiejszego (tj. 27 grudnia 2017 r.) do 31 stycznia 2018 r. allegro.pl uruchomiło promocję umożliwiającą sprzedaż nietrafionego prezentu.
Rękojmia to wynikająca z kodeksu cywilnego odpowiedzialność sprzedawcy względem kupującego za wady rzeczy sprzedanej.
Czy konsument może w ustawowym terminie 14 dni złożyć internetowemu sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży gry komputerowej?
Bitcoin i inne kryptowaluty wydają się uspokajać po zeszłotygodniowych szaleństwach, po których wzrost wartości monety na blockchainie osiągnął rekordową wartość 19 tys. dolarów, co stanowiło wzrost o 7 tys. dolarów w porównaniu do wartości 12 tys. dolarów tydzień wcześniej.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 24.12.2017

Aplikacja Haven dla osób chroniących swoją prywatność!
Na system Android została właśnie udostępniona aplikacja mobilna Haven (z ang. Niebo) której celem jest monitoring podejrzanej aktywności wokół użytkownika!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 22.12.2017

Nowe oszustwo! Faktury od Joanny Podbioł!
Nasz czytelnik przesłał nam informację na temat fałszywej wiadomości krążącej po sieci. Uważajcie wiadomość zamiast faktury zawiera groźny wirus.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno