Aktualności, Bezpieczeństwo • 08.01.2018

2018 rokiem sztucznej inteligencji i intensywnej analizy danych
Sztuczna inteligencja, outsourcing procesów analitycznych, szerokie zastosowanie tzw. data lakes – to główne trendy, które w 2018 roku zdominują analitykę danych – jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi IT.
Dziś zajmiemy się problemem przedstawionym przez jednego z naszych Klientów. Zakupił on w sklepie internetowym urządzenie elektroniczne, w którym po jakimś czasie użytkowania ujawniła się wada.

Prawo, Aktualności • 05.01.2018

Koniec z SMS-ami Premium? Jest projekt ustawy!
Minister Anna Streżyska poinformowała, że Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało nowelizację przepisów wymierzoną w naciąganie na SMS Premium. Nowe przepisy mogą istotnie ograniczyć kosztowny dla konsumentów problem.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 05.01.2018

Nowy wirus atakuje mobilne aplikacje banków
Firma Quick Heal Security Labs poinforowała o nowym zagrożeniu dla systemu Android. Wirus o nazwie A2f8a atakuje mobilne aplikacje bankowe i programy do zarządzania finansami osobistymi.
Cyberoszuści wyłudzający dane osobowe internautów ponownie przystępują do działania. Wykorzystują sprawdzoną już metodę z lekką modyfikacją. Tym razem nie oferują bezpłatnych bonów, a kosze słodyczy znanej polskiej marki.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 04.01.2018

Znają Twój adres e-mail chociaż nic im nie podawałeś!?
Jak informuje serwis zaufanatrzeciastrona.pl popularne polskie serwisy m.in. Wykop.pl, Money.pl czy Dziennik.pl, PAP.pl korzystają ze skryptów pozwalających na profilowanie użytkownika, pobierając bez jego zgody dane osobowe w tym m.in adres e-mail.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 04.01.2018

Kolejne fałszywe aplikacje w sklepie Google Play
Mimo podobnych napiętnowanych zdarzeń z niedalekiej przeszłości kolejny raz doszło do tego, że w oficjalnym sklepie Google Play pojawiły się fałszywe aplikacje. Ich zadaniem było szpiegowanie użytkowników i wyłudzanie danych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 04.01.2018

Niemcy zaostrzają walkę z hejtem w sieci!
Od 1 stycznia 2018 r. w Niemczech zaczęło obowiązywać prawo wymagające od największych serwisów społecznościowych podjęcie skutecznych metod walki z mową nienawiści. Brak reakcji serwisu na zgłoszenie hejtu może wiązać się z karą sięgającą 50 milionów euro.

Marketing, Aktualności • 04.01.2018

Największa giełda walut cyfrowych w Polsce wspiera WOŚP
BitBay jest największą giełdą walut cyfrowych w Polsce, której działalność to nie tylko innowacyjna platforma z narzędziami dla traderów. BitBay to również zespół profesjonalistów, od lat oddany i zaangażowany w promocję kryptowalut oraz działalność charytatywną.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 04.01.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: olubin.pl
O sklepie olubin.pl dowiedzieliśmy od naszego czytelniczka, który poprosił o jego weryfikację.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno