Bethesda Softworks LLC – amerykański wydawca gier komputerowych wpadł na niecodzienny pomysł. Gracze, na których nałożono bany za oszukiwanie podczas gry Fallout 76 mają szansę na rehabilitację, pod warunkiem napisania odpowiedniego wypracowania.
Na stronach UOKiK pojawiły się informacje o dwóch wyrokach w sprawach decyzji z zakresu ochrony konsumentów. Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oddalił odwołania spółek Lambii oraz Primax Medic i utrzymał w mocy nałożone na te podmioty kary finansowe.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.12.2018

Kłopotów morele.net ciąg dalszy
Serwis niebezpiecznik.pl donosi, że włamywaczom udało się rozszyfrować 350 tys. haseł użytkowników sklepu morele.net i powiązać je z adresami e-mail. To jedynie część spośród 2-milionowej bazy danej wykradzionej z tego sklepu, lecz liczba ta z pewnością wzrośnie.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.12.2018

Indyjski rząd zyskał prawo do inwigilacji swoich obywateli
Mieszkańcy Indii już wkrótce zostaną pozbawieni jakiejkolwiek prywatności w Internecie. Rząd Nerendry Modiego wprowadził zmianę prawną, która umożliwia krajowym agencjom wywiadowczym oraz śledczym monitorowanie działań w Sieci, podsłuchiwanie oraz łamanie szyfrowania.
Właściciele platformy G2A podjęli decyzję o naliczaniu opłaty 1 euro od każdej zarejestrowanej osoby, która w okresie 180 dni ani razu nie zaloguje się na swoje konto. Następnie nieaktywni użytkownicy będą obciążani taką kwotą systematycznie każdego miesiąca. Pomysł ten zaczął wzbudzać spore kontrowersje, odkąd pierwsze osoby zostały obciążone opłatą.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.12.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: airmax97.pl
O sklepie airmax97.pl dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. Na razie nie są nam znane jakiekolwiek opinie na temat tego sklepu, jednak w naszej ocenie sklep posiada cechy które są co najmniej podejrzane.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.12.2018

KNF ostrzega przed próbami wyłudzeń środków pieniężnych
Komisja Nadzoru Finansowego opublikowała komunikat, w którym ostrzega przed próbami wyłudzenia środków pieniężnych za pomocą sfałszowanych dokumentów opatrzonych logotypem KNF.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.12.2018

Hakerzy Putina uderzyli w polskie ministerstwa rządowe
Cyberprzestępcy powiązani z rosyjskim wywiadem wojskowym GRU przeprowadzili atak na serwery Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Został on na szczęście natychmiast wykryty i zneutralizowany.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.12.2018

Uwaga na złośliwe oprogramowanie ukryte w memach na Twitterze
Trudno dziś przeglądając Internet nie natknąć się na memy. Są one praktycznie wszędzie, a ich rolą nie jest jedynie rozśmieszanie użytkowników. Politycy wykorzystują je powszechnie w kampaniach przedwyborczych i już niejednokrotnie wywierały istotny wpływ na końcowe wyniki. Dziś okazuje się, że mogą również służyć działaniom hakerskim.

Aktualności, Kalendarium • 24.12.2018

Co z przelewami bankowymi pod koniec grudnia?
Końcówka grudnia wiąże się z utrudnieniami dla klientów banków. Przelewy mogą dochodzić z opóźnieniem z powodu mniejszej ilości sesji Elixir.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno