Znana dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna wygrała sprawę o naruszenie jej dóbr osobistych przez pisarza Jacka Piekarę. Naruszenie dóbr osobistych nastąpiło w Internecie poprzez zamieszczenie obraźliwego wpisu na portalu Twitter.

Marketing, Aktualności • 23.01.2018

Nowe centrum szkoleniowe Facebooka w Polsce
Według informacji podanej przez Reutersa, Facebook zamierza otworzyć w Europie trzy nowe centra szkoleniowe. Mają one szkolić w zakresie umiejętności cyfrowych, a jedno z nich powstanie w naszym kraju.

Marketing, Aktualności • 19.01.2018

Apple pozwoli wyłączyć spowolnienie smartfonów?
Nie milkną echa afery związanej z celowym spowalnianiem przez Apple starszych iPhone’ów. Po fali krytyki i w sytuacji zagrożenia procesami sądowymi firma zdecydowała się na wypuszczenie specjalnej aktualizacji systemu operacyjnego.
Społeczność polskiej giełdy kryptowalut – BitBay zebrała 111 133,77 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aktualności, Aktualności • 19.01.2018

Bitcoin już dwukrotnie tańszy
W dniu wczorajszym wartość najbardziej popularnej kryptowaluty spadła poniżej poziomu 10 tysięcy dolarów. Oznacza to, że w ciągu zaledwie jednego miesiąca bitcoin stracił aż połowę swojej wartości. W ślad za bitcoinem tracą także inne kryptowaluty.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: bluertvagd.pl
Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z naszych czytelników i postanowiliśmy sprawdzić sklep bluertvagd.pl
Posiadasz stronę internetową? Już wkrótce wydajności i czas ładowania strony internetowej mogą wpłynąć na jej widoczność w wyszukiwarce Google.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.01.2018

Gorsze zagrożenie niż ransomware!? Czyli czym jest cryptojacking?
Zamiast okupu za dostęp do danych, cyberprzestępcy wolą użyć Twój komputer w zupełnie innym celu - zamienią Twój komputer w …. koparkę!

Prawo, Aktualności • 17.01.2018

Czy będziemy mieli polskiego bitcoina?
Trochę na przekór bieżącym trendom uzasadniającym daleko idącą ostrożność wobec kryptowalut, polski rząd wprowadza nową kryptowalutę o nazwie dPLN. Chodzi o Digital PLN, czyli „cyfrowego złotego”.

Marketing, Aktualności • 17.01.2018

eBay kusi sprzedawców nowymi funkcjonalnościami!
Czy nowe funkcjonalności serwisu są odpowiedzią na rosnące niezadowolenie przedsiębiorców wynikające z polityki serwisu Allegro.pl?

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno