Marketing, Aktualności • 02.02.2018

eBay rozstaje się z PayPalem
Największy serwis aukcyjny na świecie postanowił o wprowadzeniu nowego, zintegrowanego systemu płatności. Tym samym serwis stopniowo będzie rezygnował z usług Paypala.

Marketing, Aktualności • 31.01.2018

Facebook przeciwko kryptowalutom?
Facebook wdraża nową politykę w zakresie reklamy produktów i usług finansowych, które mogą wprowadzać w błąd lub bazować na oszukańczym przekazie. W efekcie platforma będzie blokowała reklamy dotyczące kryptowalut.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.01.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: butyua.pl
O sklepie butyua.pl dowiedzieliśmy od naszego czytelnika, który poprosił o jego weryfikację.

Prawo, Aktualności • 28.01.2018

Reklamacja bez tytułu
Tytuł dzisiejszego wpisu został sformułowany nieco przewrotnie. Zazwyczaj bowiem mówimy albo o reklamacji z tytułu rękojmi, albo o reklamacji na podstawie gwarancji. Inaczej mówiąc – żądaniu konsumenta dotyczącemu doprowadzenia zakupionej rzeczy do stanu zgodności z umową powinno towarzyszyć powołanie się na jedną z dwóch podstaw prawnych. Co jeśli żądanie nie zawiera wprost sformułowania o „tytule rękojmi” bądź „tytule gwarancji”?
Na niecodzienny eksperyment zdecydował się bloger – właściciel debetowej karty płatniczej. Postanowił pochwalić się i opublikować na Facebooku zdjęcie swojej specjalnej karty z wizerunkiem 25 Finału WOŚP. Zdjęcia dotyczyły zarówno przodu jak i tyłu karty.

Marketing, Aktualności • 26.01.2018

Chrome ochroni Cię przed agresywnymi reklamami!
Nowa wersja Google Chrom pomoże użytkownikom w ochronie przed agresywnymi reklamami.
Sejm przyjął nowelę ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym, z której wynika m.in. wprowadzenie obowiązku składania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 25.01.2018

The Times: rosyjskie służby kontrolują Kaspersky’ego
Według informacji brytyjskiego dziennika „The Times"” podanej w czwartek, były pracownik firmy Kaspersky Lab potwierdził, że ta jest kontrolowana przez wywiad rosyjski. Firma zaprzecza tym i wszystkim poprzednim podobnym doniesieniom.

Marketing, Aktualności • 24.01.2018

Facebook przygotowuje politykę prywatności do RODO
W związku z wejściem w życie RODO Facebook ułatwi użytkownikom zarządzanie ich danymi.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 23.01.2018

Intel odradza instalowanie swoich „łatek”
Po wykryciu luk w bezpieczeństwie procesorów, nazwanych „Spectre” i „Meltdown”, Intel wypuścił odpowiednie software’owe łatki. Okazało się niestety, że poprawki sprawiają zbyt wiele problemów użytkownikom komputerów.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno