Marketing, Aktualności • 01.03.2018

Darmowa dostawa na Allegro
Allegro rozpoczęło współpracę z Pocztą Polską. W ramach porozumienia przesyłki zakupione w serwisie będą dostarczane za darmo do klienta!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 01.03.2018

Allegro nie szyfruje wszystkich stron?
Jak informuje jeden z serwisów specjalizujących się w cyberbezpieczeństwie – korzystanie z Allegro może być w tej chwili niebezpieczne. Brak bezpiecznego szyfrowania wszystkich stron portalu sprzedażowego może nieść ze sobą zagrożenie dla użytkowników.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 01.03.2018

Wordpress kolejnym narzędziem w rękach hakerów?
Wordpress to popularne narzędzie do tworzenia stron internetowych. Dzięki licznym rozszerzeniom do jego obsługi nie jest konieczne posiadanie umiejętności w zakresie programowania. Jak się okazuje, należy jednak zachować ostrożność przy wyborze rozszerzeń, gdyż można ściągnąć na siebie niepotrzebne zagrożenie.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 01.03.2018

Polskie Linie Lotnicze LOT ostrzegają przed fałszywymi biletami.
Polski przewoźnik lotniczy ostrzega przed nieprawdziwą promocją na rzekomo bezpłatne bilety. LOT odcina się od sfingowanej kampanii, którą prowadzą w sieci cyberprzestępcy.
W amerykańskich mediach upubliczniono ciekawą historię szpiegowsko-hakerską. Jeśli to co opisano wydarzyło się naprawdę, to amerykańskie służby nie tylko dały się oszukać na kwotę 100 tys. dolarów, ale także być może dały się zwieść służbom rosyjskim.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 06.02.2018

Dzisiaj jest Dzień Bezpiecznego Internetu!
Dzień Bezpiecznego Internetu odbywa się w 100 krajach i organizowany jest 6 lutego. Czy naprawdę jesteśmy świadomi zagrożeń wynikających z korzystania z Internetu?
KNF postawił polskiej giełdzie kryptowalut zarzut nieuprawnionego prowadzenia działalności w zakresie świadczenia usług płatniczych.

Marketing, Aktualności • 04.02.2018

Blik notuje rekordy popularności
W ubiegłym roku użytkownicy płatności Blik wykonali 33 miliony transakcji na łączną kwotę przewyższającą 4,5 miliarda złotych. Obecnie z Blika korzysta ponad 6,1 miliona osób kupujących głównie za pośrednictwem Internetu.

Aktualności, Aktualności • 03.02.2018

Kolejne wahania kursu Bitcoina
Najsłynniejsza kryptowaluta wciąż traci na wartości. Jej kurs spadł poniżej ośmiu tysięcy dolarów, by dzień później powrócić na poziom dziewięciu tysięcy.

Prawo, Aktualności • 03.02.2018

Split payment – czyli podzielona płatność VAT
Split payment to pomysł rządu na uszczelnienie systemu podatkowego. Funkcjonuje już w innych krajach, np. w Czechach, we Włoszech czy w Turcji i w Rumunii. Mechanizm podzielonej płatności zostanie wprowadzony Ustawą z dnia 15.12.2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw, która wejdzie w życie 1 lipca 2018 r.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno