Jak donosi serwis niebezpiecznik.pl usługa Poczty Polskiej o nazwie „dosyłanie” nie jest odpowiednio zabezpieczona. Przy wykorzystaniu nielegalnych, ale prostych tricków możliwe jest nieautoryzowane przekierowanie korespondencji.

Marketing, Aktualności • 12.03.2018

Ładna pogoda pokrzyżowała plany e-sklepom!
W związku z pierwszą niedzielą wolną od handlu, wiele sklepów prowadziło akcję „jesteśmy otwarci w niedzielę”. Jednakże widok większych obrotów pokrzyżowała …. ładna pogoda!
Na jakiej podstawie prawnej reklamować wadliwy produkt? Czy wcześniejsza reklamacja towaru na podstawie gwarancji ma jakikolwiek wpływ na późniejszą reklamację z tytułu rękojmi?

Bezpieczeństwo, Aktualności • 09.03.2018

Hakerzy mogą przejmować kontrolę nad dronami
Eksperci ostrzegają: drony mogą być atakowane przez hakerów, gdyż od standardowych komputerów różnią się tylko tym, że potrafią latać. Przejęcie kontroli nad bezzałogowcem może spowodować wyjątkowo tragiczne skutki.

Prawo, Aktualności • 09.03.2018

Cinkciarz.pl wygrywa sprawę do znak towarowy
Wczoraj (tj. 08.03) sąd UE stwierdził nieważność odmowy zarejestrowania przez unijny Urząd ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) należącego do kantoru internetowego Cinkciarz.pl graficznego znaku towarowego zawierającego symbole walut „€” i „$”.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 08.03.2018

Uwaga na tanie smartfony z preinstalowanym trojanem!
W raporcie ekspertów firmy Dr. Web znalazła się pokaźna lista smartfonów wyposażonych w Androida, które trafiły do użytkowników z zainstalowanym złośliwym oprogramowaniem na pokładzie. Na liście obejmującej 42 modele znalazły się dwa urządzenia polskich producentów.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 08.03.2018

Anatomia ataków DDoS
Krajobraz ataków DDoS w 2017 r. Branża gamingowa najbardziej zagrożona.

Prawo, Aktualności • 08.03.2018

Od kwietnia firma bez składek ZUS!
Już od kwietnia tego roku, osoby planujące prowadzenie własnego biznesu będą mogły prowadzić działalność bez konieczności płacenia ZUS. Warunkiem jest nie przekroczenie przychodu miesięcznego w wysokości 1050 zł.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 07.03.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: vanssk8hi.pl
O sklepie vanssk8hi.pl dowiedzieliśmy od naszego czytelnika, który poprosił o jego weryfikację.

Marketing, Aktualności • 07.03.2018

Allegro wprowadza czat dla sprzedawców
Allegro zadbało o polepszenie komunikacji między użytkownikami serwisu i obsługującymi go pracownikami. Wprowadzono narzędzie o nazwie Czat Allegro dostępne dla sprzedających, którzy promują lub planują promować swoje oferty przez reklamy Allegro Ads.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno