Marketing, Aktualności • 23.03.2018

Duże zmiany w Facebooku
Kryzys związany z firmą Cambridge Analytica trwa. Tym razem szef portalu Mark Zuckerberg poinformował o planach wdrożenia zmian w zasadach działania serwisu.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 22.03.2018

W blockchainach kryptowalut mogą być ukryte nielegalne treści
Łańcuchy danych w technologii blockchain zostały skrupulatnie zbadane przez niemieckich naukowców. Odkryli oni pliki, których nie powinno tam być. Również takie, których posiadanie jest nielegalne.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 20.03.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: anlewik.eu
O sklepie anlewik.eu dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. W związku ze zgłoszeniem postanowiliśmy sprawdzić ten sklep.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 20.03.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: adidaspureboost.pl
Tym razem zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie adidaspureboost.pl

Marketing, Aktualności • 19.03.2018

Microsoft oferuje 250 tys. dolarów nagrody za wykrycie luki
Problem związany z wykryciem luk Meltdown i Spectre okazał się dla giganta z Redmond na tyle poważny, że próbuje za wszelką ceną zapobiec podobnym wpadkom. Wszelka cena oznacza w tym przypadku 250 tys. dolarów, gdyż tyle wynosi nagroda za odkrycie luki podobnej do Meltdown i Spectre.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.03.2018

Aero2 informuje GIODO o wycieku danych!
Firma Aero2 poinformowała o prawdopodobieństwie wycieku danych osobowych klientów usługi „Bezpłatny Dostęp do Internetu”.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.03.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: anwan.pl
Otrzymaliśmy prośbę o audyt sklepu anwan.pl, który jest łudząco podobny do sklepu o którym ostatnio informowaliśmy tj. pynio.pl. Po sprawdzeniu podstawowych informacji mamy wątpliwości co do rzetelności tego sklepu.
Czytając przepisy zawarte w kodeksie cywilnym, teksty umów czy rozmaite poradniki prawne spotkać się możemy ze sformułowaniem, że dana umowa powinna być zawarta w formie dokumentowej dla celów dowodowych. Co to właściwie oznacza i czym różni się takie zastrzeżenie od wymogu formy pisemnej pod rygorem nieważności?

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.03.2018

Słynny polski cyberprzestępca schwytany przez Policję
Tomasz T., używający w sieci pseudonimu „Thomas” został zatrzymany przez polską Policję. Do skutecznej akcji ujęcia cyberprzestępcy doszło w Belgii.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.03.2018

Zalecamy ostrożność przed zakupami w sklepie: skleplara.pl
O sklepie skleplara.pl dowiedzieliśmy się od naszej czytelniczki, która poinformowała nas, że sklep wysłał do niej podejrzanego SMS-a

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno