Z końcem grudnia 2018 roku miało miejsce przejęcie przez hakerów bazy danych, zawierającej poufne informacje ponad 7,6 miliona użytkowników gry sieciowej Town of Salem.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 09.01.2019

Niemiecki haker zatrzymany przez policję. Przyznał się do winy
20-letni niemiecki cyberprzestępca został tymczasowo aresztowany w związku z kradzieżą danych niemieckich polityków, celebrytów i artystów. Prawdopodobnie działał w pojedynkę.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 08.01.2019

Google zmienia zasady dostępu aplikacji do danych
Z dniem 9 stycznia br. Google wprowadza nowy regulamin dostępu aplikacji do danych użytkowników. Zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa, ale równie dobrze mogą wprowadzić sporo zamieszania.
Fałszywe wiadomości nie są nowym zjawiskiem, ale ostatnio stały się problemem spowodowanym większą dostępnością Internetu wśród młodych ludzi.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 08.01.2019

Jak chronić inteligentne urządzenia przed hakerami
Ilość ataków hakerskich z wykorzystaniem podatnych na włamania urządzeń internetu rzeczy (IoT) stale rośnie. Experci twierdza, że problem będzie się nasilał, dopóki konsumenci i producenci nie zaczną przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 08.01.2019

Czego powinien się bać sektor MSP w 2019 roku?
Według ekspertów firmy G DATA Software to właśnie sektor MSP jest najbardziej narażony na ataki hakerów i związane z tym konsekwencje.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 08.01.2019

Już niebawem korzystanie ze złącz USB-C stanie się bezpieczniejsze
Jak poinformowało centrum prasowe Business Wire, organizacja USB Implementers Forum wdrożyła innowacyjny „Program Uwierzytelniania”.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 07.01.2019

Awaria w Banku Pekao
Od południa dnia dzisiejszego w Banku Pekao występują problemy z dostępem do konta, z autoryzacją SMS oraz dostępem do serwisu internetowego banku. Bank wydał komunikat w tej sprawie.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 07.01.2019

Sklep 14dni.pl wyłudził ponad 115 tys. zł!
Sklep internetowy 14dni.pl o którym ostrzegaliśmy, w czasie swojej aktywności, zdążył oszukać łącznie 148 osób na łączną kwotę 115.838,87 zł!
W sklepie App Store co chwilę pojawiają się nowe aplikacje, które narażają nieświadomych użytkowników na wysokie opłaty w związku z subskrypcją.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno