Aktualności, Marketing • 27.08.2018

WiFi w Pendolino do końca 2018 roku
Pasażerowie pociągów Intercity długo nie mogli się doczekać, jednak decyzja zapadła. Alstom zainstaluje w pociągach Pendolino stacje WiFi i wreszcie będzie można bez przeszkód korzystać z internetu na smartfonach.

Marketing, Aktualności • 27.08.2018

Allegro SMART! 365 dostaw za 49 zł
Allegro wprowadza do swojej oferty nową usługę - Allegro Smart! Polega ona na darmowej dostawie zakupów po nabyciu rocznego "abonamentu" w wysokości 49 zł.
Facebook wycofał swoją aplikację Onavo Protect VPN ze sklepu iOS App Store po tym, jak Apple uznał, że łamie zasady pozyskiwania danych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.08.2018

Złośliwa aplikacja BZWBKlight znów atakuje!
Powróciło zagrożenie związane z fałszywą aplikacją banku BZWBK. Mimo usunięcia jej ze sklepu Google Play aplikacja znów może być dostępna do pobrania, co zdarzyło się co najmniej dwukrotnie.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 26.08.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Mediamax.in.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, który poprosił o jego weryfikację.
Na prosty, ale i oryginalny pomysł na zapewnienie ochrony wizerunku fotografowanym na imprezie masowej wpadł holenderski organizator. Wystarczyło nakleić sobie kropkę na czole, by wyrazić brak zgody na publikację własnego wizerunku na zdjęciach z imprezy.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 24.08.2018

WannaCry wciąż żyje i atakuje!
Po wydaniu miliardów dolarów odszkodowań, w związku z atakiem złośliwego oprogramowania sprzed roku, niesławny wirus WannaCry nadal żąda ofiar.

Aktualności, Aktualności • 24.08.2018

UOKiK sprawdza opłaty za historię spłaty kredytu
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów rozpoczął weryfikację praktyk stosowanych przez 15 banków operujących na polskim rynku, w zakresie sposobu naliczania przez nich opłat za wystawianie zaświadczeń o historii spłaty kredytu. Jednym z pierwszych kontrolowanych jest Deutsche Bank Polska.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 24.08.2018

Facebook będzie oceniać prawdomówność użytkowników?
Sposobem Facebooka na współczesną plagę fake newsów ma być ocena nie tyle samej informacji, ile jej źródła. Zaawansowane algorytmy portalu będą w stanie dokonywać oceny, czy dany użytkownik jest godny zaufania i na tej podstawie szacować wiarygodność opublikowanej przez niego informacji.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 23.08.2018

UKE ostrzega przed oszustwami z użyciem duplikatów kart SIM
Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wystąpił do dostawców mobilnych usług telekomunikacyjnych i Związku Banków Polskich z wnioskiem o podjęcie działań mających na celu przeciwdziałanie nadużyciom na rynku telekomunikacyjnym i bankowym. Dotyczą one podmiany kart SIM i usługi przekierowywania połączeń.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno