Bezpieczeństwo, Aktualności • 05.09.2018

Niebezpieczne kody QR
Kody QR kojarzą się z nowoczesnością i prostotą. Dzięki nim bez żmudnego przepisywania adresu internetowego możemy od razu wirtualnie przenieść się w konkretne miejsce w sieci. Niestety coraz częściej wykorzystują to przestępcy.
W 2017 r. wielu ryzykantów zdobywało małe fortuny, jeżdżąc na fali Bitcoin, ale niektórzy skończyli ze łzami - ich konta zostały zhackowane, a krypto-portfele opróżnione. Chociaż możesz mieć ochotę obwiniać właściciela portfela za takie nieszczęście, to nie jest takie proste.

Aktualności, Prawo • 05.09.2018

KNF cofa zezwolenie dla Fritz Exchange
Internetowy kantor wymiany walut Fritz Exchange znalazł się na celowniku Komisji Nadzoru Finansowego po tym, jak spółka „zgubiła” pieniądze przekazane jej przez klientów. W opinii Komisji dalsza działalność spółki stanowiłaby zagrożenie.

Prawo, Aktualności • 05.09.2018

Interpretacje podatkowe do kosza
Obecnie każdy podatnik może wystąpić do naczelnika urzędu skarbowego o wydanie interpretacji podatkowej. Decyzje te pomagają w rozumieniu skomplikowanych przepisów oraz pozwalają zaoszczędzić na podatku, gdy stwierdza się brak obowiązku zapłaty, ale przede wszystkim dają przedsiębiorcom poczucie bezpieczeństwa. Niestety w niedługim czasie interpretacje podatkowe odejdą do lamusa.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 04.09.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: hotokazje.com
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Marketing, Aktualności • 04.09.2018

Jak Polacy oszczędzają na e-zakupach
Jak wynika z badania AdRetail „Smart Okazje. Zwyczaje zakupowe Polaków”, prawie połowa naszych rodaków robi zakupy rozsądnie, aktywnie szukając i korzystając z różnego rodzaju promocji. Coraz popularniejszy staje się moneyback, który przynosi korzyści zarówno klientom, jak i sklepom.

Marketing, Aktualności • 04.09.2018

Serwis Jakdojade wprowadza płatności przez Google Pay
Operator aplikacji Jakdojade wprowadził możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej za pomocą platformy Google Pay. Aktualna oferta obejmuje promocję na bilety za pół ceny.
Wzrastająca liczba klientów korzystających z chińskich serwisów zakupowych stanowi coraz większy problem zarówno dla Skarbu Państwa, który traci na tym wpływy podatkowe, jak również dla największego polskiego portalu e-commerce – Allegro.pl.
Firma Bitdefender wprowadza na rynek najnowsze wersje swoich produktów. Nowa linia bezpieczeństwa powstrzyma najbardziej wyrafinowane ataki.

Aktualności, Aktualności • 04.09.2018

Elektroniczna legitymacja szkolna już niebawem zawita do szkół
Ministerstwo Cyfryzacji prowadzi program pilotażowy, w którym testowana jest mLegitymacja Szkolna. Do pierwszych placówek, którym umożliwiono sprawdzenie nowego rozwiązania należą: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Siedlcach oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno