W sierpniu 2018 roku liczba logowań do aplikacji IKO okazała się większa niż liczba logowań do serwisu transakcyjnego iPKO. To oznacza, że klienci największego polskiego banku coraz częściej polegają na aplikacji mobilnej jako podstawowym narzędziu do zarządzania finansami osobistymi i kontaktu z bankiem.
Cyberprzestępcy przyczynili się do powstania legalnego i imponującego swymi rozmiarami rynku ubezpieczeń cyfrowych.

Marketing, Aktualności • 19.09.2018

Legalniewsieci.pl - pozytywne zmiany!
Legalniewsieci.pl to portal, który czyta coraz większa liczba użytkowników. Porównując pierwszy miesiąc jego działania do obecnego, liczba czytających wzrosła o 700%!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 19.09.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: parkagd.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Na Facebooku bardzo aktywnie promowana jest oferta strony „udzielającej” pożyczki dampozyczke.pl Zgodnie z ofertą serwisu pożyczki, nawet te na wysokie kwoty, są udzielne dla zadłużonych bez sprawdzania jakichkolwiek baz i z bardzo niskim RRSO (rzeczywistą roczną stopą oprocentowania) jednak najpierw trzeba wysłać SMS za …. 30 zł

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.09.2018

Pegasus – spyware używane przez tajne służby także w Polsce
Jak donosi serwis zaufanatrzeciastrona.pl, według raportu firmy Citizen Lab w Polsce stwierdzono przypadki wykorzystywania oprogramowania Pegasus. Używane jest ono m.in. przez tajne służby do inwigilacji obywateli.

Prawo, Aktualności • 18.09.2018

Czy będą zwroty cen biletów za opóźnione pociągi?
Unia Europejska będzie decydować o tym, czy w razie dużych spóźnień pociągów pojedziemy za darmo. Europarlament planuje zagwarantować pasażerom kolei prawa podobne do tych, jakie mają podróżujący samolotami.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 18.09.2018

Paraliż kanadyjskiego miasteczka po ataku ransomware!
Jak donosi kanadyjski program informacyjny CTV News, miasteczko Midland w prowincji Ontario zostało zaatakowane przez oprogramowanie ransomware. „Prawdopodobnie gmina negocjuje z hakerami wysokość okupu”.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.09.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: telecop.in.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Reklama to „świadome działanie przedsiębiorcy zmierzające do promowania towarów lub usług przez wskazanie na ich cechy w taki sposób, aby wywołać lub wzmocnić określone potrzeby u konsumentów”. Przedstawiamy Państwu pierwszy z pięciu artykułów dotyczących tematyki reklamy jako czynu nieuczciwej konkurencji w środkach masowego przekazu.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno