Bezpieczeństwo, Aktualności • 30.09.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: rtvagdpro.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Bank Pekao zamieścił na swojej stronie internetowej komunikat, w którym ostrzega swoich klientów przed fałszywymi wiadomościami e-mail. Oszuści podszywający się pod bank informują w nich o rzekomych błędnych przelewach za faktury split payment.
Jak donosi serwis Gizmodo, Facebook zbiera od użytkowników dane, które ci podają w celach zapewnienia bezpieczeństwa – takie jak numery telefonów dla dwustopniowej weryfikacji – by następnie wykorzystywać je do targetowania reklam.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 28.09.2018

Trojan atakuje Whatsapp
Okazuje się, że nie ma bezpiecznych aplikacji. Powszechnie uważa się, że popularny komunikator Whatsapp, daje duże poczucie bezpieczeństwa i skutecznie szyfruje prowadzone rozmowy czy korespondencję. Atak nie skupia się jedynie na komunikatorze, ale dotyczy całego systemu Android.
Decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ING Bank Śląski zwróci klientom opłaty i prowizje pobrane w ramach zmian umów od 1 stycznia 2014 r. Chodzi o klientów, którzy mieli konta w tym banku przed 1 marca 2017 r. Będą musieli jednak osobiście pofatygować się do oddziału.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.09.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: Lapkowo.pl
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
W dziedzinie dystrybucji energii elektrycznej bardzo ważna jest dokładna wiedza w czasie rzeczywistym na temat przepływu energii. Ma ona istotne znaczenie zarówno dla odbiorców , jak i dostawców. Nowa technologia pozwala znacząco obniżyć koszty, dlatego z chwilą wynalezienia inteligentnych urządzeń pomiarowych (inteligentnych liczników), powstał nowy, wart miliardy dolarów, rynek.
Rosnąca popularność omnichannel wśród Polaków sprawiła, że Ceneo.pl odświeża swój serwis CeneoLokalnie.pl i rusza z nową ofertą dla sklepów. Projekt to również odpowiedź na rosnącą wśród klientów potrzebę szybkich i tańszych zakupów internetowych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.09.2018

Uwaga na aktualizację aplikacji QRecorder – instaluje trojana!
Czeski oddział ESET ostrzega przed darmową aplikacją QRecorder, dostępną na platformie Google Play. Działanie zawartego w jej aktualizacji wirusa już spowodowało straty dla użytkowników rzędu setek tysięcy euro.

Aktualności, Prawo • 26.09.2018

Qualcomm oskarża Apple o kradzież tajemnic handlowych
Konflikt między obiema firmami trwa już od wielu lat, jednak tym razem Qualcomm wytoczył najcięższe działa. Oskarża Apple o kradzież tajemnic handlowych i przekazywanie ich Intelowi.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno