Gigant handlu internetowego - zachęcony rosnącym zainteresowaniem technologiami wykorzystującymi sztuczną inteligencję - planuje wprowadzić na rynek konsumencki sprzęt AGD kontrolowany przez Alexę, asystenta głosowego Amazonu.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.10.2018

Momo challenge czyli niebezpieczna „gra” dla nastolatków!
Momo challenge to seria wyzwań, w wyniku których młodzież nakłaniana jest do odebrania sobie życia!

Aktualności • 03.10.2018

Spotify sprawdza konta „rodzinne”
Najpopularniejszy w naszym kraju muzyczny serwis streamingowy rozpoczął weryfikację tych użytkowników, którzy wykupili tzw. abonament rodzinny. Spotify sprawdza, czy faktycznie wszystkie osoby korzystające z takiego abonamentu są rodziną.
Allegro porozumiało się z mBankiem w sprawie pożyczek dla przedsiębiorców.
Wykorzystując do dziś niezałataną lukę w oprogramowaniu kamer, hakerzy korzystając z narzędzi zero-day exploit są w stanie śledzić nagrania video, i manipulować ich treścią. Producent kamer deklaruje udostępnienie aktualizacji.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 03.10.2018

Koń trojański na Androida czyta wiadomości z WhatsAppa!
Złośliwe oprogramowanie szpiegujące, które wciąż pozostaje w fazie tworzenia, jest w stanie odczytywać wiadomości oraz inne poufne dane przesyłane przez użytkowników za pośrednictwem aplikacji WhatsApp.

Marketing, Aktualności • 02.10.2018

Klienci PKO BP wreszcie mogą płacić przez Apple Pay
Użytkownicy potwierdzają: PKO Bank Polski wprowadził usługę Apple Pay. To już dziesiąty bank w naszym kraju, który zdecydował się dać możliwość płacenia swoim klientom przez Apple Pay.
Brak lojalności pracowników to jedno z sześciu największych zagrożeń dla przedsiębiorstw. Ponemon Institute prognozuje, że roczne koszty incydentu w Amazonie wyniosą co najmniej 8 milionów dolarów.

Marketing, Aktualności • 02.10.2018

Reklama wprowadzająca klienta w błąd
Trzeci artykuł z zakresu tematyki reklamy dotyczy reklamy wprowadzającej klienta w błąd.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 01.10.2018

Włamanie do 50 mln kont Facebooka – będzie kara dla portalu?
28 września doszło do ataku hakerów na Facebooka, którzy uzyskali dostęp do 50 mln kont użytkowników. Czy z powodu RODO portal będzie musiał zapłacić karę za niedopełnienie obowiązków?

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno