Bezpieczeństwo, Aktualności • 18.10.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: e-udanezakupy.pl
Coraz więcej osób zgłasza się do nas z prośbą o pomoc w związku z zakupami w sklepie e-udanezakupy.pl Główny problem to zatrzymanie towaru przez urząd celny!

Aktualności • 18.10.2018

Koniec oszustw na „SMS Premium” w Orange
Usługa SMS Premium powoli przechodzi do historii. Po tym, jak z subskrypcji SMS Premium zrezygnował Play, teraz wycofuje się z niej Orange. Tak kończy się historia innowacyjnej opcji płatności, która stała się wylęgarnią oszustw.

Prawo, Aktualności • 18.10.2018

Nowe zmiany w prawie konsumenckim!
Komisja Europejska przygotowała pakiet zmian, które zwiększą ochronę praw konsumentów. Obejmą one m.in. zakupy przez internet, usługi cyfrowe, kwestie podwójnych standardów produktów w różnych krajach.

Aktualności, Badania • 17.10.2018

Polacy a lęk przed odłączeniem od internetu
Z opublikowanego raportu „FOMO – Polacy a lęk przed odłączeniem — raport z badań” wynika, że ponad 4 mln osób w naszym kraju (16 proc. ogólnej liczby użytkowników internetu) przejawia objawy tzw. syndromu FOMO - czyli lęku przed odłączeniem od Internetu i mediów społecznościowych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.10.2018

PlayStation 4 zagrożone atakiem blokującym konsole
Czy wiesz że użytkownicy konsoli PlayStation 4 na całym świecie od pewnego czasu padają ofiarą nietypowego ataku blokującego ich konsole?

Bezpieczeństwo, Aktualności • 17.10.2018

Uwaga na maila z fakturą od Multicoo – Marta Wesołowska!
Na nasze skrzynki pocztowe nie od dziś trafiają maile zawierające złośliwe oprogramowanie. Natomiast najnowszy sposób ataku jest w pewnym sensie innowacyjny.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 16.10.2018

Polak fałszował banknoty euro i sprzedawał w sieci Tor
Centralne Biuro Śledcze Policji w Gdańsku wydało komunikat o zatrzymaniu podejrzanego o fałszowanie znaczących ilości banknotów euro. Wiele wskazuje na to, że podejrzany Polak prowadził swoją działalność od kilku lat.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 16.10.2018

Adobe wydało łaty dla krytycznych luk w wielu swoich produktach
Adobe wydało ważne łaty dla niemal wszystkich swoich produktów. Aktualizacją zostały objęte: Technical Communications Suite, Experience Manager, Digital Editions, Acrobat i Reader, a także notorycznie zawierający błędy Flash Player.

Marketing, Aktualności • 16.10.2018

Reklama uciążliwa w mass mediach
W piątej, ostatniej części serii artykułów dotyczących tematyki reklamy jako czynu nieuczciwej konkurencji w środkach masowego przekazu skupiamy się nad tematyką reklamy uciążliwej.
Facebook poinformował, że w ubiegłym miesiącu hakerzy uzyskali dostęp do danych osobowych 29 milionów użytkowników portalu. Informację tę podano opinii publicznej dopiero teraz z powodu nalegań FBI. Początkowo Facebook twierdził, że cyberatak dotknął ok. 50 milionów kont.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno