Prawo, Aktualności • 24.10.2018

Powstaje oddział celny do kontroli przesyłek z Azji!
Ja informuje „Rzeczpospolita” Polacy bardzo polubili zakupy na chińskich portalach. Natomiast od większości paczek nie są odprowadzane żadne podatki. To ma się skończyć.

Aktualności, Marketing • 23.10.2018

Usługi kurierskie Poczty Polskiej zyskują na popularności
Niezmiennie rośnie popyt na usługi kurierskie Poczty Polskiej dla klientów biznesowych. Poczta podaje, że w ciągu ośmiu pierwszych miesięcy 2018 roku wzrost liczby tych przesyłek przekraczał 19 proc.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 22.10.2018

Rzecznik Praw Obywatelskich przeciwko patostreamerom
Kilka dni temu RPO zorganizował w swoim Biurze w Warszawie okrągły stół poświęcony patostreamingowi. W spotkaniu uczestniczyła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk, oraz 30 innych ekspertów.
Hakerzy stawiają na prostotę i nie uwagę użytkowników skrzynek mailowych

Aktualności, Bezpieczeństwo • 22.10.2018

Problemy Santandera. Nie działa bankowość internetowa!
Dociera do nas coraz więcej zgłoszeń na temat problemów klientów banku Santander z zalogowaniem się do bankowości internetowej banku.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 21.10.2018

Uważajcie na sklep: lovemyshoes.pl
Pojawia się coraz więcej negatywnych opinii klientów tego sklep. Uważajcie podczas zakupów.

Prawo, Aktualności • 21.10.2018

Co oznacza sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa?
Przepisy ustawy o prawach konsumenta przyznają mu szereg praw i przywilejów, gdy zawiera z przedsiębiorcą umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa. Przyjrzyjmy się definicji „lokalu przedsiębiorstwa” w motywach unijnej dyrektywy konsumenckiej i orzecznictwie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 19.10.2018

Facebook wyklucza udział obcego państwa w cyberataku na 30 mln kont
Facebook oświadczył za pośrednictwem swych przedstawicieli, że za cyberatakiem, w wyniku którego wyciekły dane blisko 30 milionów użytkowników serwisu, stała grupa spamerów. Zdaniem dziennika „Wall Street Journal” oznacza to, że wykluczona została odpowiedzialność obcego państwa.
Pentagon przyznał, że ok. 30 tys. pracowników wojskowych i personelu cywilnego zostało narażonych na ujawnienie prywatnych danych. W wyniku naruszenia, osoby niepowołane uzyskały dostęp do danych osobowych pracowników i szczegółów ich kart kredytowych.
Tym razem Biedronka stała firmą pod którą podszywają się spamerzy i wyłudzają dane osobowe. Podobny problem miał Decathlon, Tesco oraz Rossmann.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno