Bezpieczeństwo, Aktualności • 23.11.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: butypremium.pl
Pojawia się coraz więcej negatywnych opinii klientów tego sklep.
Kilkudziesięciu polskich twórców udzielających się na YouTube podpisało wspólny list do posłów Parlamentu Europejskiego. Protestują w nim przeciwko artykułowi 13 dyrektywy o prawie autorskim na jednolitym rynku cyfrowym.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 22.11.2018

Jak zabezpieczyć router przed atakami?
Router jest często atakowany przez hakerów, ponieważ stanowi chętnie wykorzystywaną przez przestępców furtkę do Twojej sieci domowej i wszystkich znajdujących się w niej urządzeń.

Prawo, Aktualności • 22.11.2018

Obowiązek prawny ciążący na administratorze
Spełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze stanowi zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO podstawę do legalnego przetwarzania danych osobowych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 21.11.2018

Wykryto lukę w zabezpieczeniach platformy Steam
Luka została odkryta i zgłoszona w sierpniu tego roku firmie Valve, właścicielowi Steam – platformy do dystrybucji cyfrowej gier – przez analityka bezpieczeństwa sieciowego Artema Moskowskyego.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 21.11.2018

Food Calories Detector na iPhone okradał użytkowników
Serwis Niebezpiecznik informuje o „cwanej” aplikacji dostępnej w sklepie Apple. Mimo, iż nie była ona klasycznym trojanem, to potrafiła naciągnąć użytkownika na 500 zł.
Sąd w New Hampshire (USA) złożył wniosek o udostępnienie danych zarejestrowanych przez inteligentny głośnik Amazon Echo, które mają posłużyć za materiał dowodowy w sprawie o morderstwo.
Holenderskie Ministerstwo Sprawiedliwości zleciło opracowanie firmie PrivacyCompany raportu na temat przechowywania przez Microsoft danych osobowych. Z raportu wynika, że Microsoft Office i Windows 10 Enterprise wykorzystują mechanizm gromadzenia danych telemetrycznych, który narusza RODO.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 20.11.2018

Patostreamerzy przed sądem!
Do sądów trafiają pierwsze akty oskarżenia przeciwko osobom zarabiającym na przemocy i patologiach w internecie.

Marketing, Aktualności • 19.11.2018

Kinowe hity do oglądnięcia za darmo na YouTube
Koncern Google wprowadził do oferty YouTube'a pełnometrażowe produkcje z Hollywood. Można je odtwarzać zupełnie za darmo, godząc się przy tym na obejrzenie kilku reklam. Usługa jest na razie dostępna w USA.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno