Aktualności, Bezpieczeństwo • 27.11.2018

Pracownicy lekceważą zasady bezpieczeństwa sieciowego!
Wyniki przeprowadzonej przez SailPoint Technologies – amerykańskiego dostawcę oprogramowania do zarządzania cyfrową tożsamością przedsiębiorstwa – ankiety wskazują na niepokojący trend. Pracownicy w coraz większym stopniu lekceważą zasady bezpieczeństwa, co często prowadzi do gigantycznych strat finansowych.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 27.11.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: morele.info
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika. Strona oczywiście podszywa się pod znany sklep.
W ostatnich dniach przestępcy zaczęli podszywać się pod firmę kurierską Inpost, wysyłając do odbiorców w wiadomości SMS informację o konieczności dopłaty kwoty 1 zł za zrealizowaną wysyłkę.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 26.11.2018

Uwaga na przekręt na dopłatę brakującej złotówki
Jak donosi serwis niebezpiecznik.pl od ok. 2 miesięcy Polacy otrzymują SMS-y od nadawcy opisanego jako „OPERATOR”. Zawierają żądanie dopłaty kwoty 1 zł do rzekomo nieopłaconej w całości faktury oraz link do płatności.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 26.11.2018

Uwaga na zegarki miSafes! Zagrażają bezpieczeństwu Twojego dziecka
Nowoczesne zegarki dla dzieci, które umożliwiają rodzicom monitoring miejsca przebywania ich pociech oraz obustronną komunikację, zyskują coraz większą popularność. Kupowane w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa, mogą zostać wykorzystane do złych celów.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 25.11.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: homeekspert.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.

Prawo, Aktualności • 24.11.2018

Wezwanie do sądu w charakterze świadka
Wizyty w sądach z reguły nie należą do przeżyć najprzyjemniejszych. Co robić, gdy listonosz doręczy nam pismo z sądu zatytułowane „Wezwanie w charakterze świadka”? Czy osoba wezwana musi się stawić i co jej grozi za zignorowanie pisma?
Dziś w godzinach dopołudniowych strona internetowa sklepu Media Expert została wyłączona. Powodem była możliwość przeglądania danych osobowych klientów sklepu przez innych użytkowników serwisu.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 23.11.2018

Uważajcie na kopie AliExpress!
Jak informuje innpoland.pl oszuści tworzący fałszywe sklepy internetowe przygotowywali się do Black Friday całymi miesiącami i stworzyli ok 400 klonów AliExpress!

Bezpieczeństwo, Aktualności • 23.11.2018

Luka w popularna wtyczce do Wordpressa
We wtyczce do oprogramowania WordPress znaleziono lukę. Wadliwy plug-in, Accelarator Mobile Pages (AMP), przyspiesza renderowanie stron internetowych na urządzeniach mobilnych.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno