Dzisiaj Sąd Najwyższy uchylił postanowienie Sądu Apelacyjnego stwierdzające brak przesłanek do rozpatrywania roszczeń wydawców względem serwisu Chomikuj.pl w postępowaniu grupowym.

Marketing, Aktualności • 16.09.2015

„nie Lubię” – rewolucja na FB
We wtorek (15.09) Mark Zucerberg, założyciel i dyrektor generalny serwisu społecznościowego Facebook poinformował, że trwają prace nad przyciskiem „nie lubię”. Po co FB wprowadza taki przycisk i co on zmieni?

Bezpieczeństwo, Aktualności • 07.09.2015

Aplikacje bankowe oraz internet rzeczy celem cyberataków!
Ataki hakerów w dobie „smart” sprzętów AGD czy samochodów mogą się stać zjawiskiem bardzo powszechnym. Dlaczego? Ponieważ poziom zabezpieczeń tych urządzeń przed włamaniami jest stosunkowo niski!

Marketing, Aktualności • 03.09.2015

Obniżka cen Poczty Polskiej dla e-przedsiębiorców!
1 września Poczta Polska uruchomiła nową oferta dla e-przedsiębiorców. Dzięki specjalnym pakietom, cena jednostkowa przesyłki spadła poniżej 3,6 zł !
Jak wynika z najnowszych badań idealo.pl, blisko o 30% więcej sklepów internetowych korzysta z Instagrama. Zwycięzca zdeklasował swojego konkurenta - przeznaczonego do publikowania i katalogowania obrazów Pinterest.
Za produkt niebezpieczny można uznać każdą rzecz ruchomą, choćby została połączona z inną rzeczą, a także zwierzę i energię elektryczną. Przykładem takiego produktu może być skuter, którego układ hamulcowy może przestać prawidłowo działać albo krzesła, w których nogi lub oparcia mogą pęknąć. To tylko wybrane przykłady produktów niebezpiecznych, o których przedsiębiorcy powinni informować Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). Niedopełnienie przedmiotowego obowiązku grozi grzywną.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 23.08.2015

Dane niewiernych mężów oraz żon dostępne w sieci!
Miesiąc po potwierdzonym ataku hakerów na serwis AshleyMadison.com w sieci pojawiła się pierwsza porcja skradzionych danych osobowych użytkowników serwisu.
Czym jest seksting? Dlaczego to zjawisko przybiera na sile?

Bezpieczeństwo, Aktualności • 11.08.2015

Pozew od Fundacji Promesa!
Od początku nowego tygodnia do Legalniewsieci.pl zgłaszają się zatroskani właściciele sklepów internetowych! Powód? Pozew od Fundacji Promesa z Gdyni o uznanie postanowienia wzorca umowy za niedozwolone.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 10.08.2015

Szara strefa największym zagrożeniem dla e-handlu
To nie konkurencja spędza sen z powiek polskich e-przedsiębiorców, a nielegalny obrót towarami dokonywany poza siecią. Z badań przeprowadzonych na potrzeby raportu eHandel Polska 2015 wynika, że szara strefa jest traktowana przez przedsiębiorców jako główna bariera do prowadzenia handlu w sieci. Szara strefa, jako zagrożenie dla sklepu, jest częściej wymieniana przez właścicieli sklepów internetowych niż konieczność rywalizacji o klienta ze znanymi markami i dużymi sklepami w rodzaju Amazona, Zalando czy Alibaby.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno