Bezpieczeństwo, Aktualności • 12.12.2018

Od dziś w pełni działa alert RCB. Także za granicą!
12 grudnia 2018 r. alert RCB kończy fazę pilotażu, która trwała prawie pół roku. Jest to system ostrzegania przed zagrożeniami za pomocą wiadomości SMS.
Analiza szkodliwego oprogramowania wykorzystującego luki w podłączanych do sieci urządzeniach może wyjaśnić, dlaczego ta kategoria systemów nadal stanowi zagrożenie dla ekosystemu sieciowego.

Bezpieczeństwo, Aktualności • 12.12.2018

Zalecamy ostrożność podczas zakupów w sklepie: mojepc.net
O sklepie dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika.
Grupa wywiadowcza ds. zagrożeń cybernetycznych Stealthcare donosi, że doszło do wykrycia przez jej specjalistów cyberataków dokonanych przez rosyjskie wojska przeciwko ukraińskiej armii oraz instytucjom rządowym.

Marketing, Aktualności • 11.12.2018

Nowe, aktualne zdjęcia polskich miast w Google Street
Google zaktualizowało zdjęcia z polskich miast o widoki z 2017 i 2018 roku. Niektóre z nich powstały dopiero co, bo dwa miesiące temu.
Prawie miesiąc upłynął, zanim firma Dell poinformowała swoich klientów o ataku hakerskim, który miał miejsce 9 listopada br.
Pomysłodawcą nielegalnego interesu był Sebastian M., pracownik popularnego sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą sprzętu RTV i AGD. Decyzją Sądu Okręgowego we Wrocławiu główni oskarżeni zostaną ukarani karą pozbawienia wolności od 3,5 roku do 6 lat.
Eksperci z firmy Kaspersky Lab opublikowali wnioski z badań przeprowadzonych w latach 2017-2018. Wykazały one, że w ostatnich 18 miesiącach cyberprzestępcy za pomocą nowoczesnych urządzeń włamywali się do sieci korporacyjnych przedsiębiorstw z Europy Wschodniej.
Dziś od rana, tj. w poniedziałek, klienci kilku polskich banków mają problemy z dostępem do bankowości elektronicznej. Problemy dotyczą banków: ING Banku Śląskiego, Alior Banku, Banku Pekao, BGŻ i Banku Millennium.

Aktualności, Bezpieczeństwo • 10.12.2018

Jak chronić Twoje dziecko w erze Facebooka
Dzieci w wieku 13-17 lat stanowią ok 8% wszystkich użytkowników Facebooka, co przekłada się na ponad 170 milionów użytkowników.

Legalniewsieci.pl © 2019

Realizacja strony weboski

e-Gazela Biznesu

Trwa generowanie dokumentu...

REKLAMA

zamknij okno